Internet

Cena Netflix – jak oszczędzić na rozrywce?

Ostatnimi czasy Netflix zmienił ceny pakietów, które oferuje swoim użytkownikom. Niestety na ich niekorzyść. Gigant VOD podniósł ceny nieznacznie, ale kto wie, czy nie zrobi tego poraz kolejny? Wychodząc na przeciw Twoim oszczędnosciom, przygotwaliśmy artykuł, który pomoze Ci zachować trochę pieniędzy na koncie.

Co zawiera cena Netflix’a?

W cenie, jaką zapłacisz za subskrypcję platformy otrzymasz nieprzebrane ilości filmów, seriali, reality show i Stand-up’ów. Podczas oglądania kolejnych tytułów przeżyjesz masę emocji. W końcu o to chodzi w dobrym kinie. Poza pozycjami publikowanymi na Netflix, są też jego autorskie produkcje. Całość można porównać do gigantycznej wypożyczalni kaset video. Z tym, że aby skorzystać z jej usług nie musisz wychodzić z domu. To nowoczesne podejście znalazło masę fanów na całym świecie i nie ma się czemu dziwić – wygoda przede wszystkim.

Cena Netflix na jedno urządzenie to aż 28zł!

Platforma za 28zł oferuje dostęp do wielu seriali. Pod tym kątem nie ma się do czego przyczepić. Jednak jakość obrazu to nie będzie 4K, a jedynie HD. Czy jest to warte 28zł miesięcznie? Naszym zdaniem, zdecydowanie nie. Okej. Wydając taką kwotę, nie zbiedniejesz, ale co, jesli powiemy Ci, że tę samą bazę filmów można mieć taniej, i to w lepszej jakości? Odwiedź sklep TaniePremium. Najniższy pakiet na 30 dni kosztuje 17 zł, a w dodatku obsługuje jakość 4K. Jak to możliwe? Jest to najwyższe konto współdzielone, a Ty wykupujesz dostęp do jednego z czterech profili na koncie. Sprawdź – https://taniepremium.pl/produkty/

Cena Netflix w TaniePremium, a zawartość platformy?

Pakiet Netflix jest legalnie opłacony i odsprzedany dalej. Więc nie posiada żadnych ograniczeń. Znajdziesz tam wszystkie produkcje, w tym wydaną niedawno perełkę – Squid Game. Ta nie schodzi z pozycji top1 w ponad 80 krajach. Łatwo policzyć, że jeśli skorzystasz z oferty, to jeszcze zostanie Ci trochę gotówki na popcorn i colę 🙂. Cena Netflix potrafi zaskoczyć, prawda?

Jak widać dostęp do platformy VOD, nie musi być drogi. Cena Netflix w sklepie TaniePremium to wydatek rzędu dwóch butelek Fanty. To fantastyczna wiadomość dla każdego, kto nie lubi przepłacać, ceni jakość i dobrą rozrywkę. Usiądź wygodnie przed ekranem i delektuj się kolejnymi epizodami ulubionych produkcji. Nie musisz się też martwić o przedłużenie pakietu. TaniePremium przypomni Ci o tym w mailu, a stałym klientom oferuje 10% rabat. Miłego oglądania.